Żadnych opłat rezerwacyjnych!
Language/Język:
 
Waluta:


Sprecyzuj zapytanie

Dystans:
1
1
1
7
12
33
Nazwa hotelu:
gwiazdki/gwiazd:
0
0
0
1
0
Typ hotelu:
1
0
Usługi Hotelowe:
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0


Digital Concierge

Czasu lokalnego: 29 czerwiec 2017 12:58
weather condition Aktualna pogoda w Buenos Aires
Temp: 9 °C (48 °F)
Wind: wind direction 13 km/h (8.1 miles per hour)

Loma Verde Hotele (1)

Strona: 1 / 1 Sortuj według: Popularność | Cena Zobacz na mapie
Nie przybycia datę lub datę wyjścia wprowadzone.
To jest lista wszystkich 1 Hotele w Loma Verde.
Howard Johnson Finca Maria Cristina Hotel Boutique de Campo
From US$ 100.00
Ruta 215 km 67.5 , Loma Verde(Buenos Aires), Argentyna
Usytuowany w Brandsen, w odległości 99 km od Buenos Aires, hotel Howard Johnson Finca Maria Cristina oferuje 2 baseny, boiska do siatkówki i piłki nożnej oraz stadninę. Dysponuje on też pokojami z widokiem na ogród, a jego Goście mogą korzystać z darmowego bezprzewodowego dostępu do Internetu.
Każdy pokój w Howard Johnson Finca Maria Cristina Hotel Boutique de Campo posiada łazienkę z wanną, a jego wyposażenie obejmuje klimatyzację i telewizję satelitarną.
Hotelowa restauracja serwuje domowe pizze i lokalne specjały, takie jak stek à la criolla z warzywami z hotelowego ogrodu. Restauracja oferuje też specjalne menu dla dzieci.
Goście mają do dyspozycji teren o powierzchni 55 hektarów, na którym znajduje się wiele szlaków turystycznych i tras rowerowych. Dla najmłodszych przygotowano specjalny klub i centrum rozrywkowe ze zwierzętami. W wolnej chwili Goście mogą zrelaksować się w solarium lub w czytelni.
Howard Johnson Finca Maria Cristina Hotel Boutique de Campo znajduje się w odległości 4 km od klubu tenisowego z kortami do tenisa i padla. ... 22 Liczba pokoi; Hotel; hotel chain: Howard Johnson;
Pokoi: Bungalow, Classic Double Room, Cottage (4 Adults), Domek (4 osoby dorosłe), Pokój dwuosobowy typu Classic, Pokój dwuosobowy typu Premium, Premium Double Room.


Loading