Żadnych opłat rezerwacyjnych!
Language/Język:
 
Waluta:


Sprecyzuj zapytanie

Dystans:
1
1
1
7
12
36
Nazwa hotelu:
gwiazdki/gwiazd:
0
0
0
1
0
Typ hotelu:
1
0
Usługi Hotelowe:
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0


Digital Concierge

Czasu lokalnego: 17 sierpień 2017 16:09
weather condition Aktualna pogoda w Buenos Aires
Temp: 21 °C (70 °F)
Wind: wind direction 28 km/h (17.3 miles per hour)

Loma Verde Hotele (1)

Strona: 1 / 1 Sortuj według: Popularność | Cena Zobacz na mapie
Nie przybycia datę lub datę wyjścia wprowadzone.
To jest lista wszystkich 1 Hotele w Loma Verde.
Howard Johnson Finca Maria Cristina Hotel Boutique de Campo
From US$ 130.00
Ruta 215 km 67.5 , Loma Verde(Buenos Aires), Argentyna
Usytuowany w Brandsen, w odległości 99 km od Buenos Aires, hotel Howard Johnson Finca Maria Cristina oferuje 2 baseny, boiska do siatkówki i piłki nożnej oraz stadninę. Dysponuje on też pokojami z widokiem na ogród, a jego Goście mogą korzystać z darmowego bezprzewodowego dostępu do Internetu.
Każdy pokój w Howard Johnson Finca Maria Cristina Hotel Boutique de Campo posiada łazienkę z wanną, a jego wyposażenie obejmuje klimatyzację i telewizję satelitarną.
Hotelowa restauracja serwuje domowe pizze i lokalne specjały, takie jak stek à la criolla z warzywami z hotelowego ogrodu. Restauracja oferuje też specjalne menu dla dzieci.
Goście mają do dyspozycji teren o powierzchni 55 hektarów, na którym znajduje się wiele szlaków turystycznych i tras rowerowych. Dla najmłodszych przygotowano specjalny klub i centrum rozrywkowe ze zwierzętami. W wolnej chwili Goście mogą zrelaksować się w solarium lub w czytelni.
Howard Johnson Finca Maria Cristina Hotel Boutique de Campo znajduje się w odległości 4 km od klubu tenisowego z kortami do tenisa i padla. ... 18 Liczba pokoi; Hotel; hotel chain: Howard Johnson;
Pokoi: Bungalow, Bungalow Rodzinny, Bungalow typu Deluxe, Classic Double Room, Cottage, Cottage (4 Adults), Deluxe Bungalow, Domek, Domek (4 osoby dorosłe), Family Bungalow, Pokój dwuosobowy typu Classic, Pokój dwuosobowy typu Premium, Premium Double Room.


Loading